Apie mus

Vaikų dienos centras ,,Versmė” duris atvėrė 2004-ųjų metų rugsėjo pirmąją, “Šaltinėlio” pradinės mokyklos patalpose. Tai pirmasis vaikų dienos centras Varėnoje. Kasmet centrą lanko daugiau kaip 20 vaikų ir jaunuolių, kurie čia atranda jaukią erdvę mokytis, augti, puoselėti savo talentus ir pomėgius, galimybę prasmingai leisti laisvalaikį, bendrauti. Veiklas organizuoja Vaikų dienos centro ,,Versmė” darbuotojai, įvairaus amžiaus ir profesijų savanoriai, savo patirtimi dalijasi lektoriai, meno terapijos ir kiti specialistai. 

Nuo 2021 m. VO „Ištieskime ranką vaikui“ akreditavo savo veiklą ir teikia akredituotą vaikų dienos socialinę priežiūrą. Šiuo metu vaikų dienos centre teikiamos šios paslaugos: ugdomi kasdieniai vaikų gyvenimo įgūdžiai – mokoma higienos, sveikos gyvensenos, lavinami socialiniai, bendravimo įgūdžiai; teikiama socialinės ir psichologinės ar krizių įveikimo pagalbos paslaugos; organizuojamas laisvalaikio užimtumas, būreliai, šventės, mokymai vaikams, tėvams. Teikiamos informavimo, konsultavimo, tarpininkavimo paslaugos. Vaikų dienos centrą lankantiems vaikams, kiekvieną dieną suteikiamas nemokamas šiltas maistas. Kiekvienu atveju atsižvelgiama, kokių paslaugų vaikui ir jo šeimai reikia labiausiai, pavyzdžiui, padedama spręsti šeimoje iškilusias problemas, rūpinamasi vaiko teisių apsauga, teikiamos kitos individualios socialinės paslaugos.

Kodėl ,,Versmė”?

Nes tai yra vaikai, jaunimas – aktyvūs, dinamiški, judrūs, kupini idėjų, nenustygstantys ir veržlūs. Tarsi versmė…
,,Vermė” – tai ir virsmas. Kiekvieną dieną džiaugiamės stebėdami, kaip centro vaikai, kažkada nedrąsiai pravėrę dienos centro ,,Versmė” duris, virsta savarankiškais, savimi pasitikinčiais, drąsiai mąstančiais ir veikiančiais jaunais žmonėmis. 

Tėvelius ir globėjus, pageidaujančius, kad jų vaikai lankytų vaikų dienos centrą, kviečiame kreiptis į socialinius darbuotojus, dirbančius jų gyvenamosios vietos seniūnijoje.

Scroll to Top